81,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Вимикач подвійний накладний використовується в приміщеннях де використовується поверхневий спосіб монтажу проводки. Розрахований на два споживача живлення. Виготовлений з якісного ударостійкого пластику. Стійкий до розчинників, можливе застосування мийних засобів для видалення забруднень. Не підлягає горінню. Матеріал з часом не жовтіє. Затискачі, гвинти, клеми, щільно посаджені в діелектричній колодці і не зміщуються під час механічних впливів, вібрації, нагрівання.
Максимально допустима номінальна напруга 250 В з частотою 50 Гц. Довговічний, розрахований на 40 000 гарантованих циклів. Має ступінь захисту IP 22. Дуже простий в установці, не потрібне додаткове обладнання. Екологічно безпечний, не потрібні додаткові умови утилізації, не містить шкідливих речовин. Монтаж виконується попередньо знеструмивши об'єкт, дотримуючись усіх правил безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 250 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Тип диммера | Клавішний |
| Колір кнопки | Графіт |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Накладної |
| Вид електрофурнітури | Вимикач подвійний |
| Захист (IP) | IP22 |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Серія | Acura |
| Тип електрофурнітури | Вимикач |
| Колір | Графіт |
| Частота струму | 50 Гц |