


442 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колірна температура | 4100K |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Вбудовуваний, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP20 |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Напруга живлення | 170 - 265 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Розмір | 595х595х30 мм |
| Ресурс роботи | 50000 ч |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Кут розсіювання | 120.0 |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Матовий |