

379 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Серія WA — це батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 5 років за технологією регулювання клапана AGM і високою чистотою сировини, акумулятор серії WA має надійний термін служби в режимі очікування. Підходить для UPS/EPS, медобладнання, аварійне освітлення та застосування систем безпеки. Наріжним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних та економічних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) та матеріали преміум-класу.
Характеристики продукту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52 |
| Висота | 107 |
| Ємність акумулятора | 4.5 мА/рік |
| Номінальна робоча напруга | 4 В |
| Тип акумулятора | Свиновники-кислотні (SLA) |