200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Час зарядки | 7 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 1.4 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | AAA, AA |
| Струм заряду | 0.12 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Маса | 0.12 кг |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |