234 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Час зарядки | 3.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду, Захист від переполюсовки, Автоматичне відключення |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Напруга зарядки | 3.7 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 18650 |
| Струм заряду | 0.5 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Маса | 0.064 кг |
| Ширина | 43 мм |