

886,44 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V В |
| Світловий потік (лм) | 3240 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| колірна температура, К | 3CCT |