
2 000,49 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідне живлення | DC 48 V |
| Выходной ток | 240-260мA±5% |
| Вхідне живлення | 175-265 В |
| Захист (IP) | IP22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мощность | 300 Вт |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Чистота струму | 50/60 Гц |