
348,69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Світильник ЖКГ 15 Вт 1050 Лм 6500К з д.руху EH-GKH-03 торгової марки ElectroHouse є освітлювальним LED пристроєм. Має потужний світловий потік 1050 Lm холодного білого кольору. Відрізняється простотою і надійністю конструкції. Корпус виконаний з високоякісних і екологічно чистих матеріалів і відповідає міжнародному класу безпеки IP54, що робить його стійким до підвищеної вологості, пилоутворення, перепадів температури, а також до вібрацій. Розсіювач забезпечує рівномірність світіння, що дає хорошу освітленість. Є вбудована система захисту від перенапруги.
Цей електропристрій можна з успіхом використовувати для освітлення під'їздів житлових будинків, підвалів і горищ, довгих коридорів, приміщень з високою вологістю. Дозволяє економити кошти за рахунок малого споживання електроенергії (економія до 90%), довгого терміну служби (близько 30000 годин) і наявності датчика руху.
Завдяки датчику руху світильник буде висвітлювати приміщення не постійно, а лише коли це необхідно, причому без необхідності його вмикати або вимикати. Радіус дії датчика руху до восьми метрів. На товар надається гарантія 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | 193 мм |
| Діаметр розсіювача | 160 мм |
| Захист (IP) | IP54 |
| Колiр | Білий |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Световой поток | 1050 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Тип светильника | ЖКГ |
| Толщина | 40 мм |