90,17 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Представляємо Вашій увазі LED матрицю COB 30W 6500K від компанії ElectroHouse, котораяй порадує Вас своєю якістю збірки і світловим потоком. При потужності всього 30W матриця має світловий потік в 2700 Лм. Герметичність конструкції, надійність і рівномірний світловий потік відносяться до переваг цього типу матриць. Основна сфера застосування COB матриць - це LED прожектори і вуличні світильники, які призначені для використання поза приміщеннями в несприятливих погодних умовах. Матриця обов'язково повинна використовуватися з радіатором.
COB матриця EH-COB-30 здатна працювати при температурі від - 40 до +70°C. LED матрица COB 30 Вт 6500К має кут розсіювання 120° і індекс перенесення кольорів >80 RA, на цей виріб поширюється дворічна гарантія. Для стабільної тривалої роботи COB-матриці необхідний радіатор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол рассеивания | 120 |
| Напряжение питания | 24-36 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 2700 Лм |
| Температура свічення | 6500К |
| Температурний діапазон | -40... +70°C |
| Тип диода | COB |
| Тип комплектуючих | LED-матриця |